Yabancı erkekleri baştan çıkarıp dolandırıyordu: Kırmızı bültenle aranan kadın yakalandı

Kolombiya’da yaşayan ve Bumble isimli çöpçatan platformunu kullanarak yabancı erkekleri baştan çıkarıp bayıltan ve daha sonra da gasp eden 25 yaşındaki Paola Parra yakayı ele verdi…

Bumble’da tanıştığı çok sayıda erkeği kandıran ve baştan çıkardıktan sonra uyuşturucu bir madde vererek bayılttıktan sonra gasp eden ve kayıplara karılan Parra, Medellin’deki Jose Maria Cordoba Uluslararası Havalimanı’ndan Dominik Cumhuriyeti’ne gitmek üzereyken yakalandı.

Gözaltına alınan genç kadının yakalandığını bir fotoğrafla duyuran polis, Interpol tarafından kırmızı bültenle aranan Parra’nın özellikle erkeklerin Bitcoin’lerini gözüne kestirdiğini belirtti.

Lakabı “La Pretty” (Güzel) olan Parra’nın bir erkeği kandırarak 23 bin dolar değerindeki kripto parasını ve 650 dolarını çaldığını aktardı. Kadının bu suçu Brezilya’da işlediği belirtilirken Dominik Cumhuriyeti’nde de çok sayıda erkeği bu şekilde ağına düşürdüğü açıklandı.

Geçen hafta Parra gibi kadınların dolandırıcılık yapması sebebiyle Medellin Belediye Başkanı çöpçatan platformları konusunda uyarıda bulunmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x